Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Alternativní medicína

PROČ JE OBYČEJNÉ JABLKO JEDNOU Z NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH POTRAVIN

JablkaVěděli jste, že toto běžně přehlížené ovoce chrání tělo před radioaktivnim spadem, zabíjí několik druhů rakovin a udržuje arterie průchodné?

 
 

CO ŘÍKÁ TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA O HOŘKÉ CHUTI

Správná skladba stravy je jedním ze základních pilířů tradiční čínské medicíny. Jen dokonale vyvážená skladba stravy zajistí rovnováhu těla i duše a tím i tělesné a duševní zdraví. 

 
 

TOTO SE STANE S VRÁSKAMI A SKVRNAMI, KDYŽ SI NA POKOŽKU PŘILOŽÍTE BRAMBORY

brambory na kůžiPředstavte si, že poté, co v kuchyni nakrájíte brambory, je nevložíte hrnce s vodou, ale přiložíte si je na tělo. Zdá se vám to divné?

 
 

TOHLE JE NEJSILNĚJŠÍ ANTIOXIDANT NA SVĚTĚ. ZABRAŇUJE VZNIKU KŘEČOVÝCH ŽIL A BĚHEM PÁR MINUT PROČISTÍ TĚLO

Pycnogenol je místní přírodní produkt z kůry evropské pobřežní borovice, Pinus Maritima. Je to v dnešní době nejsilnější antioxidant, který působí i jako ochrana proti nejrůznějším toxinům.

 
 

AŤ ŽIJE KLYSTÝR !

Nejdůležitějším předpokladem pevného zdraví je udržování čistých střev a to bez klystýru zkrátka nejde. I když tato věta asi pro většinu lidí nebude znít moc populárně, je to fakt. Ve střevech se tvoří obranyschopnost organismu, která nás chrání proti rakovině a dalším nemocem.

 
 

OBNOVTE SVŮJ ZRAK S POMOCÍ ŠAFRÁNU

Mnoho lidí po celém světě má problémy se zrakem. Většina z nás však potíže se zrakem bagatelizuje a dochází k lékaři až s poměrně poškozeným zrakem několika dioptriemi. Další otázkou jsou finance, ne každý chce utrácet za kvalitní brýle.

 
 

KOMBUCHA

KombuchaV mnohých pramenech se můžeme dočíst, že kombuchová kultura je houba, není tomu ale tak. Jedná se o symbiózu několika druhů kvasinek rodu Saccharomyces (hlavně tzv. Schizosaccharomyces) a octových bakterií (hlavně Bacterium xylinum a Bacterium gluconicum). 

 
 

TENTO SUPER JEDNODUCHÝ RECEPT VÁS NAVŽDY ZBAVÍ MYKÓZY NEHTŮ NA NOHOU

mykoza nehtyKromě toho, že mykóza na nehtech nohou nevypadá příliš atraktivně, jde i o vážný zdravotní problém. Tradiční léčba obvykle zahrnuje použití antibiotik. Ty však mohou mít několik nepříjemných vedlejších účinků.

 
 

JAK OČISTIT SVÉ TĚLO OD PARAZITŮ A TAK NORMALIZOVAT SVOU VÁHU POUZE SE DVĚMA INGREDIENCEMI

parazitéParazité. Mnoho článků na internetu nabízí děsivý obsah na toto téma, já vám však nabízím jednoduché, přírodní a zdravé řešení tohoto problému, který mnohým komplikuje život, aniž by o tom přímo věděli a přičítají tak své symptomy diskomfortu něčemu zcela jinému a tudíž je i málo efektivně a ne nadobro léčí.

 
 

PŘEHLEDNÝ SEZNAM NEMOCÍ S RADOU A POMOCÍ

Spoustu rad a receptů naleznete v tomto přehledném seznamu, ve kterém se budete snadno orientovat.

 
 

Detoxikace úst červeným vínem

detoxikace úst vínemO tom že se dá červené víno použít jako výborná detoxikační pomůcka ústní dutiny vím už dlouho. Vlastně vůbec netuším kde jsem se to dozvěděla, nebo kdo mi to řekl, ale praktikovala jsem tuto metodu už před lety, pokaždé s neuvěřitelnými výsledky.

 
 

NEJZDRAVĚJŠÍ NÁPOJ VŠECH DOB - LÉČÍ ARTRITIDU, ULEVUJE OD BOLESTI A ZÁNĚTU A CHRÁNÍ VAŠE SRDCE

Kurkuma nápojJiž dlouho se ví, že v narušování a regulování vzniku volných radikálů v těle hrají hlavní roli antioxidanty a že jsou to právě tyto volné radikály, které způsobují zdravotní potíže, jako je například rakovina.

 
 

HLAD JE PŘEVLEČENÁ ŽÍZEŇ

vodaNa tomto rčení opravdu něco bude. Voda, když je kombinována s vlákninou naplní žaludek a navodí nám pocit sytosti. Denně bychom měli vypít zhruba dva litry čisté vody nebo nízkokalorické tekutiny.

 
 

SPÁNEK SE PSEM JAKO LÉK

Spánek se psemSpánek s Vašim pejskem Vám otevírá srdce a roztáčí čakry.
Spíte s Vašim pejskem v jedné posteli ?
Nebo do postele nesmí ?

 
 

ZÁZRAČNÝ RECEPT NA KŘEČOVÉ ŽÍLY A TROMBÓZU POTŘEBUJETE POUZE 2 VĚCI !

Křečové žíly jsou poměrně častým problémem, který trápí jak ženy, tak muže. Častěji se však vyskytují právě u žen. Jde nejen o kosmetickou vadu, ale i o zdravotní komplikaci, kterou způsobuje špatné okysličení tkání a nejednou i bolesti. 

 
 

JAK VYLÉČIT RAKOVINU - 3. DÍL - DOMÁCÍ LÉČBA

rentgen plicDne 9.12.2015 moje máma podepsala revers na onkologickém oddělení a rozhodla se po první dávce chemoterapie, která ji totálně zničila imunitní systém, ukončit oficiální lékařskou léčbu.

 
 

SVĚTOVĚ PROSLULÁ AUTORKA A TERAPEUTKA BRANDON BAYS MÍŘÍ DO PRAHY

Brandon BaysSvětově známá autorka a terapeutka Brandon Bays, žijící ve Velké Británii míří do Prahy, aby zde českým příznivcům představila svoji unikátní metodu léčby. A to na třídenním praktickém kurzu s příznačným názvem Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje.

 
 

JAK VYLÉČIT RAKOVINU 1. DÍL

V poměrně krátké době se v mé v rodině objevila rakovina podruhé. Před necelým rokem umřel táta. Teď, před pár dny diagnostikovali  rakovinu plic mámě. Agresivní nádor v levém laloku. Doktoři jí řekli, že nemá šanci. Že je to nevyléčitelná nemoc a jediná její šance je chemoterapie, která jako jediná možnost, jí může prodloužit život!

 
 

20 LÉKAŘSKÝCH STUDIÍ POTVRZUJE, ŽE KONOPÍ LÉČÍ RAKOVINU

Kolem konopí je v posledních letech rušno. Více zemí po celém světě úspěšně legalizovalo lékařské využití marihuany, Urugay jako první země na světě zcela uzákonila volný trh pro marihuanu.

 
 

Domácí infrasauna: 6 PRO, která odhalí její kouzla s tělem

Domácí infrasaunaAbyste si mohli pořídit domů tenhle malý ráj, který umí hotové zázraky s tělem i duší, potřebujete jen 230V zásuvku. Jednoduché, že? Pojďte se podívat na další důvody, proč je domácí infrasauna tak oblíbená. Shrnuli jsme pro vás 6 jejích největších výhod. Vsadíme se, že o 5. uslyšíte poprvé.

 
 
 
Reklama
Obsah tohoto reklamního panelu nesouvisí přímo s publikovaným článkem.
 
nacita se...