Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Alternativní medicína

LIDOVÉ LÉČENÍ JEDNOTLIVÝCH NEMOCÍ – RECEPTY

Lidové léčeníPáter Ferda (1915-1991), kněz a přírodní léčitel, byl pro svou práci mnohými považován za jasnovidného. Jeho recepty a doporučení se uchovaly i do dnešních dní a úspěšně fungují u mnoha tisíc lidí, kteří vyznávají léčení přírodou a řídí se jimi.

 
 

POSILTE SI HLUCHAVKOU DĚLOHU, KONEČNÍK I PROSTATU, ZASTAVTE VÝTOKY A ZÁNĚT + TINKTURA NA SPANÍ A VLASY

čajová směs hluchavkaPříjemná, planě rostoucí a velmi rozšířená bylinka, která má mnoho léčivých účinků, to je hluchavka bílá. Je zdánlivě podobná kopřivě, ale o mnoho jemnější, s bílými kvítky, hezky vykrajovanými lístky, krásnou vůní a velkým bonusem – nepálí.

 
 

TŘÍDENNÍ PŮST MŮŽE REGENEROVAT CELÝ IMUNITNÍ SYSTÉM

Celý imunitní systém člověka může omládnout za pomoci půstu trvajícího pouhé tři dny, protože spouští mechanismus, při kterém tělo začíná vyrábět nové bílé krvinky, jak naznačuje jedna studie.

 
 

RECEPT NA ČAJ, KTERÝ ROZPOUŠTÍ LEDVINOVÉ KAMENY, ČISTÍ JÁTRA A NIČÍ RAKOVINU

Tento čaj se připravuje z více surovin, které se ve svých učincích vzájemně a synergicky doplňují. Nejdůležitější z jeho složek je kořen zázvoru – jde o bylinku s extrémně prospěšnými a mocnými účinky na lidský organismus.

 
 

STLAČTE TYTO BODY NA DLANI A ČEKEJTE: VÝSLEDEK VÁS NADCHNE

Věděli jste, že existuje způsob, jak rychle utlumit bolesti v nějaké části těla tím, že budete na dlani mačkat konkrétní body? Tyto body jsou totiž podle reflexologie přímo spojené s jinými místy na těle a tak jejich stimulací dokážete ovlivňovat bolavé orgány a tkáně i na dálku.

 
 

NAMÍČKUJ MĚ !!! LÉČBA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Co je míčkování? Jedná se o pomocnou fyzioterapeutickou metodu, jejíž autorkou je česká fyzioterapeutka Zdena Jebavá. Využívá se při onemocnění dýchacích cest jako doplněk hlavní léčby ordinované lékařem.

 
 

ETIKOTERAPIE VE VZTAZÍCH

Nápětí uvnitř člověka se přenáší do jeho vztahů od partnera po široké okolí na principu: "co jsme, to vyzařujeme, co vyzařujeme, to se nám vrací". Zkvalitněním vlastní osobnosti, na kterém pracujeme, dochází k uvolnění vnitřní tenze, což je vnímáno.

 
 

TOTO ZCELA ZMĚNÍ VÁŠ POHLED NA ČERVENOU ŘEPU: S TĚLEM DĚLÁ NEUVĚŘITELNÉ VĚCI

Červená řepa může být obecně popsána jako zdravá a ve své podstatě jedinečná zelenina. Její nutriční hodnoty jsou víceméně stejné bez ohledu na to, zda ji jíte syrovou nebo vařenou (až na některé vitamíny jako například vitamin C).

 
 

20 DIURETICKÝCH POTRAVIN, KTERÉ DETOXIKUJÍ ORGANISMUS, PŘISPÍVAJÍ K HUBNUTÍ A SNIŽUJÍ KREVNÍ TLAK

melounPokud máte problém se zadržováním vody nebo hypertenzí, pak byste se měli zamyslet nad výhodami diuretických potravin. Tyto potraviny se hodí i ke zhubnutí, protože z vašeho těla odvedou přebytek vody a budou jej udržovat zdravé.

 
 

PROČ JE OBYČEJNÉ JABLKO JEDNOU Z NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH POTRAVIN

JablkaVěděli jste, že toto běžně přehlížené ovoce chrání tělo před radioaktivnim spadem, zabíjí několik druhů rakovin a udržuje arterie průchodné?

 
 

CO ŘÍKÁ TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA O HOŘKÉ CHUTI

Správná skladba stravy je jedním ze základních pilířů tradiční čínské medicíny. Jen dokonale vyvážená skladba stravy zajistí rovnováhu těla i duše a tím i tělesné a duševní zdraví. 

 
 

TOTO SE STANE S VRÁSKAMI A SKVRNAMI, KDYŽ SI NA POKOŽKU PŘILOŽÍTE BRAMBORY

brambory na kůžiPředstavte si, že poté, co v kuchyni nakrájíte brambory, je nevložíte hrnce s vodou, ale přiložíte si je na tělo. Zdá se vám to divné?

 
 

TOHLE JE NEJSILNĚJŠÍ ANTIOXIDANT NA SVĚTĚ. ZABRAŇUJE VZNIKU KŘEČOVÝCH ŽIL A BĚHEM PÁR MINUT PROČISTÍ TĚLO

Pycnogenol je místní přírodní produkt z kůry evropské pobřežní borovice, Pinus Maritima. Je to v dnešní době nejsilnější antioxidant, který působí i jako ochrana proti nejrůznějším toxinům.

 
 

AŤ ŽIJE KLYSTÝR !

Nejdůležitějším předpokladem pevného zdraví je udržování čistých střev a to bez klystýru zkrátka nejde. I když tato věta asi pro většinu lidí nebude znít moc populárně, je to fakt. Ve střevech se tvoří obranyschopnost organismu, která nás chrání proti rakovině a dalším nemocem.

 
 

OBNOVTE SVŮJ ZRAK S POMOCÍ ŠAFRÁNU

Mnoho lidí po celém světě má problémy se zrakem. Většina z nás však potíže se zrakem bagatelizuje a dochází k lékaři až s poměrně poškozeným zrakem několika dioptriemi. Další otázkou jsou finance, ne každý chce utrácet za kvalitní brýle.

 
 

KOMBUCHA

KombuchaV mnohých pramenech se můžeme dočíst, že kombuchová kultura je houba, není tomu ale tak. Jedná se o symbiózu několika druhů kvasinek rodu Saccharomyces (hlavně tzv. Schizosaccharomyces) a octových bakterií (hlavně Bacterium xylinum a Bacterium gluconicum). 

 
 

TENTO SUPER JEDNODUCHÝ RECEPT VÁS NAVŽDY ZBAVÍ MYKÓZY NEHTŮ NA NOHOU

mykoza nehtyKromě toho, že mykóza na nehtech nohou nevypadá příliš atraktivně, jde i o vážný zdravotní problém. Tradiční léčba obvykle zahrnuje použití antibiotik. Ty však mohou mít několik nepříjemných vedlejších účinků.

 
 

JAK OČISTIT SVÉ TĚLO OD PARAZITŮ A TAK NORMALIZOVAT SVOU VÁHU POUZE SE DVĚMA INGREDIENCEMI

parazitéParazité. Mnoho článků na internetu nabízí děsivý obsah na toto téma, já vám však nabízím jednoduché, přírodní a zdravé řešení tohoto problému, který mnohým komplikuje život, aniž by o tom přímo věděli a přičítají tak své symptomy diskomfortu něčemu zcela jinému a tudíž je i málo efektivně a ne nadobro léčí.

 
 

PŘEHLEDNÝ SEZNAM NEMOCÍ S RADOU A POMOCÍ

Spoustu rad a receptů naleznete v tomto přehledném seznamu, ve kterém se budete snadno orientovat.

 
 

Detoxikace úst červeným vínem

detoxikace úst vínemO tom že se dá červené víno použít jako výborná detoxikační pomůcka ústní dutiny vím už dlouho. Vlastně vůbec netuším kde jsem se to dozvěděla, nebo kdo mi to řekl, ale praktikovala jsem tuto metodu už před lety, pokaždé s neuvěřitelnými výsledky.

 
 
 
Reklama
Obsah tohoto reklamního panelu nesouvisí přímo s publikovaným článkem.
 
nacita se...