Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Alternativní medicína

ZABALTE SI NOHY DO NĚKOLIKA VRSTEV ALOBALU. TO, CO SE STANE ZA HODINU, PŘEKVAPÍ I VAŠEHO LÉKAŘE

Možná jste to nevěděli, ale hliníková fólie má léčivé vlastnosti, které jsou obvykle používány tradičními léčitely v Rusku nebo v Číně.Říkáte si, že je to blbost? Vždyť obyčejný alobal, do kterého balíte svačinu, přece nemůže mít žádné léčivé účinky.

 
 

NEUSTÁLE MĚ BOLELA ZÁDA. POMOHLA MI AŽ ČÍNSKÁ MASÁŽ, KTEROU SI MŮŽU UDĚLAT SAMA DOMA

Věděli jste, že páteř můžete najít i na svých chodidlech? Právě zde se promítají problémy zad, které se objevují ve formě bolestivých bodů. Masáží dokážete uvolnit napětí v zádech, bolest a ztuhlost.

 
 

MÍSTO RANNÍ KÁVY VYZKOUŠEJTE NĚCO MNOHEM ZDRAVĚJŠÍHO

Kurkuma je jedno z nejvíce prospěšných koření na světě. Dá se využít různými způsoby, obsahuje antioxidanty, protizánětlivé a omlazující látky. Je užitečná pro celý organismus.

 
 

JAK NA BOLEST KARPÁLNÍCH TUNELŮ + RECEPT NA DOMÁCÍ MAZÁNÍ

Při práci na počítači, u kterého mnoho z nás velmi často sedíme, musíme řešit nejen bolavou páteř a její kompenzaci, ale také bolesti zápěstí, potažmo prstů, z klikání a práce s myší. Stane se, že se dlouho nic neděje a pak najednou zjistíte, že máte rozjetý tzv. syndrom karpálního tunelu, tedy útlakový syndrom.

 
 

VYZKOUŠEJTE PĚT TISÍC LET STAROU TECHNIKU OČISTY VAŠICH STŘEV

Existuje bod mezi pupkem a stydkou kostí, kterému se říká "mořská energie". Předpokládá se, že stisknutím tohoto bodu, aktivujete proces hojení zdravotních problémů, způsobených trávením a oslabenou imunitou.

 
 

HLINÍKOVÁ FÓLIE , JAK JI NEZNÁTE: PŮSOBÍ NEUVĚŘITELNĚ NA NAŠE TĚLO

Hliníková folieVšichni máte nějakou tu roli alobalu doma v kuchyňských zásuvkách nebo skříňkách, ale ještě nikdy jste ji zřejmě nepoužili na tělo. Alobal známe na vaření, ale má i neuvěřitelné účinky na lidské tělo. Pojďme si povědět o širokém spektru účinnosti.

 
 

KULIČKY Z KURKUMY – VELMI SILNÝ PŘÍRODNÍ LÉK NA MNOHO NEMOCÍ - RECEPT

O kurkumě mnoho lidí začíná uvažovat jako o jedné z nejzdravějších potravin. Pomáhá udržovat lidské tělo zdravé a chrání jej od mnoha nemocí.

 
 

JAK ZJISTIT NEMOCI VNITŘNÍCH ORGÁNŮ DO 60 VTEŘIN ? POMOCÍ TOHOTO JEDNODUCHÉHO TESTU !

Odhalit nemoci vnitřních orgánů je prakticky nemožné, jelikož jsou pouhým okem neviditelné. Někdy na ně může lékař narazit při běžných testech, častěji se však na nemoci vnitřních orgánů přijde až v době, kdy začnou působit lidem v těle problémy.

 
 

ZBAVTE SE VŠECH TOXINŮ ZA POUHÝCH 48 HODIN. EFEKTIVNÍ PLÁN NA VÍKEND

Tělo postrádá energii, když je plné škodlivých látek a toxinů. Pleť může být suchá, máte kruhy pod očima a cítíte se unavení. Když vás napadne nějaký vir, snáze mu podlehnete. V takovém případě vaše tělo volá po detoxikaci. Načerpáte novou energii, posílíte organismus a dokonale ho vyčistíte.

 
 

CITRONY S PEPŘEM A SOLÍ JAKO PREVENCE I LÉČBA

Citróny neslouží pouze jako dekorace na saláty nebo na přípravu limonád. Jsou také mimořádnými prostředky k nápravě poruch zdraví. Ve skutečnosti totiž léčí běžné zdravotní problémy.

 
 

KOSTERNÍ SOUSTAVA

Je důležité se spojit s tělem. Se svými tělními soustavami. Vnímat kosti, klouby, vazy a chrupavky. Spojit se s kostní dření a cítit v ní životní sílu. Uvolnit negativní energii ze svých kostí.

 
 

7 TOP POTRAVIN PROTI PÁLENÍ ŽÁHY

Mnozí z nás zažili nepříjemnou pálivou bolest v hrudníku či horní části břicha, která se dostavuje brzy po jídle a kterou známe jako pálení žáhy. Než sáhnete po lécích, podívejte se do kuchyně. 

 
 

POKUD ZNÁTE NĚKOHO, KDO SE CHCE TUTO SEZÓNU OČKOVAT PROTI CHŘIPCE, UKAŽTE MU TOTO

Běžným jevem každý podzim a zimu bývá, že desetitisíce lidí se dávají očkovat proti sezónní chřipce, aby se před ní během chladnějšího období chránili. Toto je však tvrzení, které vám prezentují média a farmaceutické firmy. 

 
 

ČISTÍCÍ ŠŤÁVA PROTI INFEKCÍM A ÚNAVĚ

Naše tělo má samočistící mechanismy každý den, ať se pravidelně detoxikujeme či nikoli. V případě, že už je ale přímo zaplaveno palbou toxinů, přirozenou očistu již nestíhá a my se začneme cítit více unavení, podráždění, jsme často nachlazení.

 
 

LIDOVÉ LÉČENÍ JEDNOTLIVÝCH NEMOCÍ – RECEPTY

Lidové léčeníPáter Ferda (1915-1991), kněz a přírodní léčitel, byl pro svou práci mnohými považován za jasnovidného. Jeho recepty a doporučení se uchovaly i do dnešních dní a úspěšně fungují u mnoha tisíc lidí, kteří vyznávají léčení přírodou a řídí se jimi.

 
 

POSILTE SI HLUCHAVKOU DĚLOHU, KONEČNÍK I PROSTATU, ZASTAVTE VÝTOKY A ZÁNĚT + TINKTURA NA SPANÍ A VLASY

čajová směs hluchavkaPříjemná, planě rostoucí a velmi rozšířená bylinka, která má mnoho léčivých účinků, to je hluchavka bílá. Je zdánlivě podobná kopřivě, ale o mnoho jemnější, s bílými kvítky, hezky vykrajovanými lístky, krásnou vůní a velkým bonusem – nepálí.

 
 

TŘÍDENNÍ PŮST MŮŽE REGENEROVAT CELÝ IMUNITNÍ SYSTÉM

Celý imunitní systém člověka může omládnout za pomoci půstu trvajícího pouhé tři dny, protože spouští mechanismus, při kterém tělo začíná vyrábět nové bílé krvinky, jak naznačuje jedna studie.

 
 

RECEPT NA ČAJ, KTERÝ ROZPOUŠTÍ LEDVINOVÉ KAMENY, ČISTÍ JÁTRA A NIČÍ RAKOVINU

Tento čaj se připravuje z více surovin, které se ve svých učincích vzájemně a synergicky doplňují. Nejdůležitější z jeho složek je kořen zázvoru – jde o bylinku s extrémně prospěšnými a mocnými účinky na lidský organismus.

 
 

STLAČTE TYTO BODY NA DLANI A ČEKEJTE: VÝSLEDEK VÁS NADCHNE

Věděli jste, že existuje způsob, jak rychle utlumit bolesti v nějaké části těla tím, že budete na dlani mačkat konkrétní body? Tyto body jsou totiž podle reflexologie přímo spojené s jinými místy na těle a tak jejich stimulací dokážete ovlivňovat bolavé orgány a tkáně i na dálku.

 
 

NAMÍČKUJ MĚ !!! LÉČBA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Co je míčkování? Jedná se o pomocnou fyzioterapeutickou metodu, jejíž autorkou je česká fyzioterapeutka Zdena Jebavá. Využívá se při onemocnění dýchacích cest jako doplněk hlavní léčby ordinované lékařem.

 
 
nacita se...