Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Alternativní medicína

JAK POUŽÍVAT CHIA SEMÍNKA PRO KRÁSNOU PLEŤ A VLASY

Chia semínka obsahují velké množstvá tělu prospěšných látek. Jejich použití lokálně je účinnější způsob, neboť kůže je absorbuje lépe. Kombinace živin má na naše tělo účinky omlazující, hydratační a regenerační.

 
 

CO ZNAMENAJÍ "NEZDRAVÉ CHUTĚ" ?

Nutně potřebujete nějakou sladkost? Dychtíte po balíčku M&M? Nebo se v noci plížíte do lednice pro kopeček zmrzliny? Přemýšleli jste někdy o tom, kde se všechny ty náhlé nezdravé chutě berou?

 
 

13 POTRAVIN S PROTIZÁNĚTLIVÝM ÚČINKEM

V tomto článku se podíváme na 13 potravin, které mají protizánětlivý účinek a jsou všeobecně prospěšné pro lidské zdraví. Měli byste je proto jíst co možná nejvíce. Zánětlivý proces probíhající v lidském těle má své dobré i špatné stránky.

 
 

S TÍMTO NÁPOJEM POSÍLÍTE IMUNITU, DETOXIKUJETE JÁTRA A SPÁT BUDETE JAKO MALÉ DÍTĚ

Jistě si pamatujete, že jste v dětství před spaním pili sklenici horkého mléka, což vám pomohlo rychle usnout. Prozradíme vám recept na podobný nápoj, který před spaním uklidní vaše tělo i mysl a poskytne vám celou řadu výživných látek.

 
 

TÝDENNÍ PROTICHŘIPKOVÝ PLÁN

Pokud se vaše příznaky nezlepší po týdnu intenzivní přírodní léčby, navštivte svého praktického lékaře. A nesmutněte, napíše-li vám antibiotika. Udělali jste maximum proto, abyste se uzdravili bez nich.

 
 

JAK VYLÉČIT HELICOBAKTER PYLORI

Helicobacter pylori má více jak 70% světové populace. Nejhorší na tom celém je, že spousta lidí o tom ani neví a vážné zdravotní problémy přisuzuje jiným nemocím. Nejlepším lékem na Helicobactera je dieta.

 
 

PEČENÝ ČESNEK VÁM POMŮŽE PŘI LÉČBĚ NEMOCÍ A DIETĚ

Pečený česnek je tak silný, že během 24 hodin vyléčí vaše tělo z řady nemocí a pomůže vám odstranit pár přebytečných kil. Česnek je skvělým přírodním lékem na řadu nemocí a je hojně užíván při dietách. V tomto článku si ukážeme, co se stane, když sníte pouhých 6 stroužků pečeného česneku.

 
 

ZABALTE SI NOHY DO NĚKOLIKA VRSTEV ALOBALU. TO, CO SE STANE ZA HODINU, PŘEKVAPÍ I VAŠEHO LÉKAŘE

Možná jste to nevěděli, ale hliníková fólie má léčivé vlastnosti, které jsou obvykle používány tradičními léčitely v Rusku nebo v Číně.Říkáte si, že je to blbost? Vždyť obyčejný alobal, do kterého balíte svačinu, přece nemůže mít žádné léčivé účinky.

 
 

NEUSTÁLE MĚ BOLELA ZÁDA. POMOHLA MI AŽ ČÍNSKÁ MASÁŽ, KTEROU SI MŮŽU UDĚLAT SAMA DOMA

Věděli jste, že páteř můžete najít i na svých chodidlech? Právě zde se promítají problémy zad, které se objevují ve formě bolestivých bodů. Masáží dokážete uvolnit napětí v zádech, bolest a ztuhlost.

 
 

MÍSTO RANNÍ KÁVY VYZKOUŠEJTE NĚCO MNOHEM ZDRAVĚJŠÍHO

Kurkuma je jedno z nejvíce prospěšných koření na světě. Dá se využít různými způsoby, obsahuje antioxidanty, protizánětlivé a omlazující látky. Je užitečná pro celý organismus.

 
 

JAK NA BOLEST KARPÁLNÍCH TUNELŮ + RECEPT NA DOMÁCÍ MAZÁNÍ

Při práci na počítači, u kterého mnoho z nás velmi často sedíme, musíme řešit nejen bolavou páteř a její kompenzaci, ale také bolesti zápěstí, potažmo prstů, z klikání a práce s myší. Stane se, že se dlouho nic neděje a pak najednou zjistíte, že máte rozjetý tzv. syndrom karpálního tunelu, tedy útlakový syndrom.

 
 

VYZKOUŠEJTE PĚT TISÍC LET STAROU TECHNIKU OČISTY VAŠICH STŘEV

Existuje bod mezi pupkem a stydkou kostí, kterému se říká "mořská energie". Předpokládá se, že stisknutím tohoto bodu, aktivujete proces hojení zdravotních problémů, způsobených trávením a oslabenou imunitou.

 
 

HLINÍKOVÁ FÓLIE , JAK JI NEZNÁTE: PŮSOBÍ NEUVĚŘITELNĚ NA NAŠE TĚLO

Hliníková folieVšichni máte nějakou tu roli alobalu doma v kuchyňských zásuvkách nebo skříňkách, ale ještě nikdy jste ji zřejmě nepoužili na tělo. Alobal známe na vaření, ale má i neuvěřitelné účinky na lidské tělo. Pojďme si povědět o širokém spektru účinnosti.

 
 

KULIČKY Z KURKUMY – VELMI SILNÝ PŘÍRODNÍ LÉK NA MNOHO NEMOCÍ - RECEPT

O kurkumě mnoho lidí začíná uvažovat jako o jedné z nejzdravějších potravin. Pomáhá udržovat lidské tělo zdravé a chrání jej od mnoha nemocí.

 
 

JAK ZJISTIT NEMOCI VNITŘNÍCH ORGÁNŮ DO 60 VTEŘIN ? POMOCÍ TOHOTO JEDNODUCHÉHO TESTU !

Odhalit nemoci vnitřních orgánů je prakticky nemožné, jelikož jsou pouhým okem neviditelné. Někdy na ně může lékař narazit při běžných testech, častěji se však na nemoci vnitřních orgánů přijde až v době, kdy začnou působit lidem v těle problémy.

 
 

ZBAVTE SE VŠECH TOXINŮ ZA POUHÝCH 48 HODIN. EFEKTIVNÍ PLÁN NA VÍKEND

Tělo postrádá energii, když je plné škodlivých látek a toxinů. Pleť může být suchá, máte kruhy pod očima a cítíte se unavení. Když vás napadne nějaký vir, snáze mu podlehnete. V takovém případě vaše tělo volá po detoxikaci. Načerpáte novou energii, posílíte organismus a dokonale ho vyčistíte.

 
 

CITRONY S PEPŘEM A SOLÍ JAKO PREVENCE I LÉČBA

Citróny neslouží pouze jako dekorace na saláty nebo na přípravu limonád. Jsou také mimořádnými prostředky k nápravě poruch zdraví. Ve skutečnosti totiž léčí běžné zdravotní problémy.

 
 

KOSTERNÍ SOUSTAVA

Je důležité se spojit s tělem. Se svými tělními soustavami. Vnímat kosti, klouby, vazy a chrupavky. Spojit se s kostní dření a cítit v ní životní sílu. Uvolnit negativní energii ze svých kostí.

 
 

7 TOP POTRAVIN PROTI PÁLENÍ ŽÁHY

Mnozí z nás zažili nepříjemnou pálivou bolest v hrudníku či horní části břicha, která se dostavuje brzy po jídle a kterou známe jako pálení žáhy. Než sáhnete po lécích, podívejte se do kuchyně. 

 
 

POKUD ZNÁTE NĚKOHO, KDO SE CHCE TUTO SEZÓNU OČKOVAT PROTI CHŘIPCE, UKAŽTE MU TOTO

Běžným jevem každý podzim a zimu bývá, že desetitisíce lidí se dávají očkovat proti sezónní chřipce, aby se před ní během chladnějšího období chránili. Toto je však tvrzení, které vám prezentují média a farmaceutické firmy. 

 
 
 
Reklama
Obsah tohoto reklamního panelu nesouvisí přímo s publikovaným článkem.
 
nacita se...