Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Alternativní medicína

KOMBUCHA

KombuchaV mnohých pramenech se můžeme dočíst, že kombuchová kultura je houba, není tomu ale tak. Jedná se o symbiózu několika druhů kvasinek rodu Saccharomyces (hlavně tzv. Schizosaccharomyces) a octových bakterií (hlavně Bacterium xylinum a Bacterium gluconicum). 

 
 

TENTO SUPER JEDNODUCHÝ RECEPT VÁS NAVŽDY ZBAVÍ MYKÓZY NEHTŮ NA NOHOU

mykoza nehtyKromě toho, že mykóza na nehtech nohou nevypadá příliš atraktivně, jde i o vážný zdravotní problém. Tradiční léčba obvykle zahrnuje použití antibiotik. Ty však mohou mít několik nepříjemných vedlejších účinků.

 
 

JAK OČISTIT SVÉ TĚLO OD PARAZITŮ A TAK NORMALIZOVAT SVOU VÁHU POUZE SE DVĚMA INGREDIENCEMI

parazitéParazité. Mnoho článků na internetu nabízí děsivý obsah na toto téma, já vám však nabízím jednoduché, přírodní a zdravé řešení tohoto problému, který mnohým komplikuje život, aniž by o tom přímo věděli a přičítají tak své symptomy diskomfortu něčemu zcela jinému a tudíž je i málo efektivně a ne nadobro léčí.

 
 

PŘEHLEDNÝ SEZNAM NEMOCÍ S RADOU A POMOCÍ

Spoustu rad a receptů naleznete v tomto přehledném seznamu, ve kterém se budete snadno orientovat.

 
 

Detoxikace úst červeným vínem

detoxikace úst vínemO tom že se dá červené víno použít jako výborná detoxikační pomůcka ústní dutiny vím už dlouho. Vlastně vůbec netuším kde jsem se to dozvěděla, nebo kdo mi to řekl, ale praktikovala jsem tuto metodu už před lety, pokaždé s neuvěřitelnými výsledky.

 
 

NEJZDRAVĚJŠÍ NÁPOJ VŠECH DOB - LÉČÍ ARTRITIDU, ULEVUJE OD BOLESTI A ZÁNĚTU A CHRÁNÍ VAŠE SRDCE

Kurkuma nápojJiž dlouho se ví, že v narušování a regulování vzniku volných radikálů v těle hrají hlavní roli antioxidanty a že jsou to právě tyto volné radikály, které způsobují zdravotní potíže, jako je například rakovina.

 
 

HLAD JE PŘEVLEČENÁ ŽÍZEŇ

vodaNa tomto rčení opravdu něco bude. Voda, když je kombinována s vlákninou naplní žaludek a navodí nám pocit sytosti. Denně bychom měli vypít zhruba dva litry čisté vody nebo nízkokalorické tekutiny.

 
 

SPÁNEK SE PSEM JAKO LÉK

Spánek se psemSpánek s Vašim pejskem Vám otevírá srdce a roztáčí čakry.
Spíte s Vašim pejskem v jedné posteli ?
Nebo do postele nesmí ?

 
 

ZÁZRAČNÝ RECEPT NA KŘEČOVÉ ŽÍLY A TROMBÓZU POTŘEBUJETE POUZE 2 VĚCI !

Křečové žíly jsou poměrně častým problémem, který trápí jak ženy, tak muže. Častěji se však vyskytují právě u žen. Jde nejen o kosmetickou vadu, ale i o zdravotní komplikaci, kterou způsobuje špatné okysličení tkání a nejednou i bolesti. 

 
 

JAK VYLÉČIT RAKOVINU - 3. DÍL - DOMÁCÍ LÉČBA

rentgen plicDne 9.12.2015 moje máma podepsala revers na onkologickém oddělení a rozhodla se po první dávce chemoterapie, která ji totálně zničila imunitní systém, ukončit oficiální lékařskou léčbu.

 
 

SVĚTOVĚ PROSLULÁ AUTORKA A TERAPEUTKA BRANDON BAYS MÍŘÍ DO PRAHY

Brandon BaysSvětově známá autorka a terapeutka Brandon Bays, žijící ve Velké Británii míří do Prahy, aby zde českým příznivcům představila svoji unikátní metodu léčby. A to na třídenním praktickém kurzu s příznačným názvem Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje.

 
 

JAK VYLÉČIT RAKOVINU 1. DÍL

V poměrně krátké době se v mé v rodině objevila rakovina podruhé. Před necelým rokem umřel táta. Teď, před pár dny diagnostikovali  rakovinu plic mámě. Agresivní nádor v levém laloku. Doktoři jí řekli, že nemá šanci. Že je to nevyléčitelná nemoc a jediná její šance je chemoterapie, která jako jediná možnost, jí může prodloužit život!

 
 

20 LÉKAŘSKÝCH STUDIÍ POTVRZUJE, ŽE KONOPÍ LÉČÍ RAKOVINU

Kolem konopí je v posledních letech rušno. Více zemí po celém světě úspěšně legalizovalo lékařské využití marihuany, Urugay jako první země na světě zcela uzákonila volný trh pro marihuanu.

 
 

Domácí infrasauna: 6 PRO, která odhalí její kouzla s tělem

Domácí infrasaunaAbyste si mohli pořídit domů tenhle malý ráj, který umí hotové zázraky s tělem i duší, potřebujete jen 230V zásuvku. Jednoduché, že? Pojďte se podívat na další důvody, proč je domácí infrasauna tak oblíbená. Shrnuli jsme pro vás 6 jejích největších výhod. Vsadíme se, že o 5. uslyšíte poprvé.

 
 

KEŠU: NEJLEPŠÍ PŘÍRODNÍ LÉK PROTI DEPRESI

KešuKešu ořechy jsou považovány za jednu z nejdravějších potravin na naší planetě. Většina lidi ale bohužel není s jejich zdravotními benefity obeznámena.

 
 

ZACHRAŇTE SVOJE JÁTRA S TĚMITO 10 DETOXIKAČNÍMI POTRAVINAMI !

Existuje pravděpodobně na tisíce detoxikačních diet a nejrůznějších plánů na internetu, ale většina z nich opomíjí lidem sdělovat, co mají přesně jíst nebo čemu se vyhnout. I když tedy mohou být efektivní, jsou špatně prezentovány.

 
 

KVANTOVÁ ALTERNATIVA STÁRNUTÍ: DESATERO PRAVD O ŽIVOTĚ

Tento svět má určité vlastnosti. Jejich existenci nemůžeme oddělovat od osoby pozorovatele. Vezměme například skládací stoličku. Z vašeho pohledu je nevelká, ale pro mravence je naprosto obrovská.

 
 

TUČNÝMI A OTEKLÝMI NÁS DĚLAJÍ TOXINY V TUKOVÉ TKÁNI. UKAŽTE JIM STOPKU!

toxiny a břichoBohužel, všichni dnes žijeme v toxickém prostředí, kde jsme permanentně vystaveni potravinám, které jsou znečištěné chemikáliemi. Proto je toxinům téměř nemožné se vyhnout.

 
 

LÉČEBNÉ METODY TĚŽKÝCH A NEVYLÉČITELNÝCH NEMOCÍ

Tuto léčebnou metodu jsem se naučil asi před 25 léty. V té době nebyl internet a takové informace se získávaly z překladů. Dostal jsem od známého, který překládal z angličtiny list papíru na němž byla detailně popsána tato metoda i cesta jak přišla do civilizace, protože toto tajemství bylo skryto v hluboko v ruské tajze.

 
 

77 MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ KOKOSOVÉHO OLEJE

Kokosový olejPrávě dneska mi přišlo několik balení BIO kokosového oleje lisovaného za studena, který jsem si objednala, protože ho znám a mám s ním dobré zkušenosti. Našla jsem článek, kde je taxativně vymezeno přes 70 možností jeho využití a tak vám ho předkládám, protože si myslím, že každý si najde to svoje využití a že je výborný, to vám mohu garantovat.
Iva Hédlová

 
 
Reklama
načítá se...