Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Alternativní medicína

ZBAVTE SE VŠECH TOXINŮ ZA POUHÝCH 48 HODIN. EFEKTIVNÍ PLÁN NA VÍKEND

Tělo postrádá energii, když je plné škodlivých látek a toxinů. Pleť může být suchá, máte kruhy pod očima a cítíte se unavení. Když vás napadne nějaký vir, snáze mu podlehnete. V takovém případě vaše tělo volá po detoxikaci. Načerpáte novou energii, posílíte organismus a dokonale ho vyčistíte.

 
 

CITRONY S PEPŘEM A SOLÍ JAKO PREVENCE I LÉČBA

Citróny neslouží pouze jako dekorace na saláty nebo na přípravu limonád. Jsou také mimořádnými prostředky k nápravě poruch zdraví. Ve skutečnosti totiž léčí běžné zdravotní problémy.

 
 

KOSTERNÍ SOUSTAVA

Je důležité se spojit s tělem. Se svými tělními soustavami. Vnímat kosti, klouby, vazy a chrupavky. Spojit se s kostní dření a cítit v ní životní sílu. Uvolnit negativní energii ze svých kostí.

 
 

7 TOP POTRAVIN PROTI PÁLENÍ ŽÁHY

Mnozí z nás zažili nepříjemnou pálivou bolest v hrudníku či horní části břicha, která se dostavuje brzy po jídle a kterou známe jako pálení žáhy. Než sáhnete po lécích, podívejte se do kuchyně. 

 
 

POKUD ZNÁTE NĚKOHO, KDO SE CHCE TUTO SEZÓNU OČKOVAT PROTI CHŘIPCE, UKAŽTE MU TOTO

Běžným jevem každý podzim a zimu bývá, že desetitisíce lidí se dávají očkovat proti sezónní chřipce, aby se před ní během chladnějšího období chránili. Toto je však tvrzení, které vám prezentují média a farmaceutické firmy. 

 
 

ČISTÍCÍ ŠŤÁVA PROTI INFEKCÍM A ÚNAVĚ

Naše tělo má samočistící mechanismy každý den, ať se pravidelně detoxikujeme či nikoli. V případě, že už je ale přímo zaplaveno palbou toxinů, přirozenou očistu již nestíhá a my se začneme cítit více unavení, podráždění, jsme často nachlazení.

 
 

LIDOVÉ LÉČENÍ JEDNOTLIVÝCH NEMOCÍ – RECEPTY

Lidové léčeníPáter Ferda (1915-1991), kněz a přírodní léčitel, byl pro svou práci mnohými považován za jasnovidného. Jeho recepty a doporučení se uchovaly i do dnešních dní a úspěšně fungují u mnoha tisíc lidí, kteří vyznávají léčení přírodou a řídí se jimi.

 
 

POSILTE SI HLUCHAVKOU DĚLOHU, KONEČNÍK I PROSTATU, ZASTAVTE VÝTOKY A ZÁNĚT + TINKTURA NA SPANÍ A VLASY

čajová směs hluchavkaPříjemná, planě rostoucí a velmi rozšířená bylinka, která má mnoho léčivých účinků, to je hluchavka bílá. Je zdánlivě podobná kopřivě, ale o mnoho jemnější, s bílými kvítky, hezky vykrajovanými lístky, krásnou vůní a velkým bonusem – nepálí.

 
 

TŘÍDENNÍ PŮST MŮŽE REGENEROVAT CELÝ IMUNITNÍ SYSTÉM

Celý imunitní systém člověka může omládnout za pomoci půstu trvajícího pouhé tři dny, protože spouští mechanismus, při kterém tělo začíná vyrábět nové bílé krvinky, jak naznačuje jedna studie.

 
 

RECEPT NA ČAJ, KTERÝ ROZPOUŠTÍ LEDVINOVÉ KAMENY, ČISTÍ JÁTRA A NIČÍ RAKOVINU

Tento čaj se připravuje z více surovin, které se ve svých učincích vzájemně a synergicky doplňují. Nejdůležitější z jeho složek je kořen zázvoru – jde o bylinku s extrémně prospěšnými a mocnými účinky na lidský organismus.

 
 

STLAČTE TYTO BODY NA DLANI A ČEKEJTE: VÝSLEDEK VÁS NADCHNE

Věděli jste, že existuje způsob, jak rychle utlumit bolesti v nějaké části těla tím, že budete na dlani mačkat konkrétní body? Tyto body jsou totiž podle reflexologie přímo spojené s jinými místy na těle a tak jejich stimulací dokážete ovlivňovat bolavé orgány a tkáně i na dálku.

 
 

NAMÍČKUJ MĚ !!! LÉČBA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Co je míčkování? Jedná se o pomocnou fyzioterapeutickou metodu, jejíž autorkou je česká fyzioterapeutka Zdena Jebavá. Využívá se při onemocnění dýchacích cest jako doplněk hlavní léčby ordinované lékařem.

 
 

ETIKOTERAPIE VE VZTAZÍCH

Nápětí uvnitř člověka se přenáší do jeho vztahů od partnera po široké okolí na principu: "co jsme, to vyzařujeme, co vyzařujeme, to se nám vrací". Zkvalitněním vlastní osobnosti, na kterém pracujeme, dochází k uvolnění vnitřní tenze, což je vnímáno.

 
 

TOTO ZCELA ZMĚNÍ VÁŠ POHLED NA ČERVENOU ŘEPU: S TĚLEM DĚLÁ NEUVĚŘITELNÉ VĚCI

Červená řepa může být obecně popsána jako zdravá a ve své podstatě jedinečná zelenina. Její nutriční hodnoty jsou víceméně stejné bez ohledu na to, zda ji jíte syrovou nebo vařenou (až na některé vitamíny jako například vitamin C).

 
 

20 DIURETICKÝCH POTRAVIN, KTERÉ DETOXIKUJÍ ORGANISMUS, PŘISPÍVAJÍ K HUBNUTÍ A SNIŽUJÍ KREVNÍ TLAK

melounPokud máte problém se zadržováním vody nebo hypertenzí, pak byste se měli zamyslet nad výhodami diuretických potravin. Tyto potraviny se hodí i ke zhubnutí, protože z vašeho těla odvedou přebytek vody a budou jej udržovat zdravé.

 
 

PROČ JE OBYČEJNÉ JABLKO JEDNOU Z NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH POTRAVIN

JablkaVěděli jste, že toto běžně přehlížené ovoce chrání tělo před radioaktivnim spadem, zabíjí několik druhů rakovin a udržuje arterie průchodné?

 
 

CO ŘÍKÁ TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA O HOŘKÉ CHUTI

Správná skladba stravy je jedním ze základních pilířů tradiční čínské medicíny. Jen dokonale vyvážená skladba stravy zajistí rovnováhu těla i duše a tím i tělesné a duševní zdraví. 

 
 

TOTO SE STANE S VRÁSKAMI A SKVRNAMI, KDYŽ SI NA POKOŽKU PŘILOŽÍTE BRAMBORY

brambory na kůžiPředstavte si, že poté, co v kuchyni nakrájíte brambory, je nevložíte hrnce s vodou, ale přiložíte si je na tělo. Zdá se vám to divné?

 
 

TOHLE JE NEJSILNĚJŠÍ ANTIOXIDANT NA SVĚTĚ. ZABRAŇUJE VZNIKU KŘEČOVÝCH ŽIL A BĚHEM PÁR MINUT PROČISTÍ TĚLO

Pycnogenol je místní přírodní produkt z kůry evropské pobřežní borovice, Pinus Maritima. Je to v dnešní době nejsilnější antioxidant, který působí i jako ochrana proti nejrůznějším toxinům.

 
 

AŤ ŽIJE KLYSTÝR !

Nejdůležitějším předpokladem pevného zdraví je udržování čistých střev a to bez klystýru zkrátka nejde. I když tato věta asi pro většinu lidí nebude znít moc populárně, je to fakt. Ve střevech se tvoří obranyschopnost organismu, která nás chrání proti rakovině a dalším nemocem.

 
 
nacita se...