Iva Hédlová - alternativní terapeutka

DOMÁCÍ KOSMETIKA

Vyrobte si účinnou domácí kosmetiku! Kosmetickými přípravky trh skutečně nešetří. Problém je ale v tom, že už málokdo z nás pozná, co se za těmi chemickými názvy v jejich složení skrývá. Máte ale na výběr, protože je dostatek přírodních surovin, které dokážou nahradit kupované kosmetické přípravky.

Číst dál...

 

NÁSLEDKY TEPELNĚ A PRŮMYSLOVĚ UPRAVENÝCH POTRAVIN NA KVALITU JÍDLA

Sytit vlastní tělo živou stravou znamená dopřát mu kvalitní výživu plnou vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů a dalších prospěšných látek, které dokáže naplno využít. Převaha nešetrně vařených a průmyslově upravených potravin vede k nasledujícím důsledkům na kvalitu jídla:

Číst dál...

 

SCHINDELEHO MINERÁLY

Úžasná věc pro všechny, kteří mají zdravotní problémy z různých okruhů, včetně vypadávání vlasů. Jde o mletou horninu, která se těží v Rakousku a pomáhá lidem s různými typy nemocí.
 

Číst dál...

 

STŘEVNÍ PARAZITI

Střevní paraziti jsou paraziti, kteří nejsou sami o sobě životaschopní, dokážou přežít a rozmnožovat se výlučně jen díky hostiteli (člověk anebo zvíře). Parazitní onemocnění v organismu člověka způsobují střevní paraziti, anebo jejich larvy. Onemocnění se šíří infekcí, často bývá úplně nepozorovatelné, ale v organismu postupně způsobuje poruchy.

Číst dál...

 

CO JE TO ORGONIT

OrgonityDokáže eliminovat zóny a vitalizovat prostory? Co je orgonit? Orgonit je v zahraničí již mnoho let známý a žádaný, u nás teprve od roku 2008 přichází lidem do povědomí. Orgonit je schopen neutralizovat přítomné disharmonické energie včetně patogenních zón a elektrosmogu.

Číst dál...

 

LÉČENÍ PODLE EDUARDA TOMÁŠE

Bolí tě něco?

Můžeš se vyléčit srkze haru. Hara je malá čakra, dva a půl centimetru pod manipurou (pupkem). Soustředí se v ní denně spousta prány (životní energie).

Číst dál...

 

LIDÉ JSOU PROLEZLÍ ČERVY - DETOXIKACE

Zdroj: freeimages.comMOHLI BYCHOM SE VYLÉČIT ZE VŠECH NEMOCÍ, KDYBYCHOM MY A HLAVNĚ DOKTOŘI CHTĚLI ! ! !

Číst dál...

 

AJURVÉDA

Moderní západní člověk si možná položí otázku, proč je vhodné věnovat se v dnešní době studiu takového starobylého systému léčby, jakým je indická ájurvéda. Může ájurvéda poskytnou odpověď a lék na problémy moderního životního stylu? Ve své knize se pokusím načrtnout aspoň zběžně základní přístupy ájurvédské medicíny, jejichž uvedením do praxe a dosažením jistých výsledků si čtenář sám utvoří názor o jejich použitelnosti a prospěšnosti i pro svoji osobu.

Číst dál...

 

CO O NÁS PROZRAZUJÍ ZUBY

Holistický přístup k pacientovi je aspekt, ve kterém má medicína západního pojetí mírně řečeno značné rezervy. Proto považujeme za prospěšné a zajímavé zveřejňovat také články tohoto typu. Očekáváme, že mnozí čtenáři článek pana doktora Cíchy místy označí za diskutabilní, považujeme jej však za dobrý podnět k diskuzi na téma, které na stránkách odborného tisku chybí.

Číst dál...

 

KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Přírodní antibiotikum napomáhá k usmrcení virů a bakterií, pomáhá téměř na všechny problémy a potíže. Očišťuje také organismus od hlenu.

Číst dál...

 

LÉČBA VODOU - ROZHOVOR S Dr. BATMANGHELIDJEM

Toto je exkluzivní rozhovor s Dr. Batmanghelidjem, autorem knihy Water for Health, For Healing, For Life (Voda pro zdraví, léčbu, život). Dr. B je také zakladatelem National Association for Honesty in Medicine (Národní asociace pro čestnost v medicíně) a autorem knihy Your Body's Many Cries For Water (Mnohá volání vašeho těla po vodě).

Číst dál...

 

EMOČNÍ TOXINY

V mozku člověka vše prochází limbickým systémem (tzv. emocionální mozek). Hlavními emocionálními orgány mozku jsou nucleus amygdalae a hippocampus.

Číst dál...

 

PROTIPLÍSŇOVÁ DIETA (MYKÓZA, KVASINKY, VÝTOKY, GYNEKOLOGICKÉ POTÍŽE, PLÍSNĚ APOD.)

Při protiplísňové dietě, kterou je nutné dodržovat při mykózách, výtocích, kvasinkách a gynekologických potížích, stejně jako při plísních v organismu, je třeba nejen upravit stravu, ale také dodržovat přísnou protiplísňovou hygienu:

Číst dál...

 

PROBLÉMY S IMUNITOU SPRAVÍ DVA DNY PŮSTU

Dvoudenní hladovění může vést k regeneraci imunitního systému lidského těla. S odvoláním na studii vědců z University of Southern California to napsaly britské listy The Independent a The Guardian. Podle studie totiž hladovění podněcuje regeneraci bílých krvinek, které sehrávají důležitou roli v boji proti nemocem.

Číst dál...

 

Feldenkraisova metoda

Feldenkraisova metoda je již několik desetiletí praktikována po celém západním světě a zaměřuje se na rozvíjení všech důležitých životních funkcí, tělesných i duševních. Jedná se o originální cvičení, které vychází z předpokladu, že promyšlené zkvalitňování pohybu je tou nejlepší cestou ke komplexnímu rozvoji celé lidské bytosti.

Číst dál...

 

OKURKY JSOU ZÁZRAČNÝ LÉK! POMŮŽOU PROTI CUKROVCE I KOCOVINĚ

Salátové okurky nejen dobře chutnají, ale mají i skvělé účinky na naše tělo. Kromě toho mají i praktické využití. Co všechno tenhle zelený zázrak dokáže?

Číst dál...

 

KLYSTÝR - PROSTŘEDEK K UZDRAVENÍ FYZICKÉHO TĚLA I DUCHA

Stále častěji si kladu otázky:

Proč se na klystýr, jako základní pomůcku pro zdraví, zapomnělo?

Proč se považuje za něco nechutného?

Proč o něm existuje tolik mýtů?

Číst dál...

 

SÓJA NENÍ ZDRAVÁ POTRAVINA

Již před mnoha a mnoha lety jsem jakýmsi způsobem vycítila, že sója není to, co bych měla konzumovat, přestože se na ni pěly chvály ze všech stran. Zkusila jsem nejen boby, ale také sójové maso a musím říct, že když se maso opravdu správně připraví a dáte si s ním práci, někteří lidé ho v namíchaném guláši s vepřovým nebo hovězím masem skutečně nepoznají.

Číst dál...

 

PROČ DĚTI PO OČKOVÁNÍ PLÁČOU? MAJÍ ZÁNĚT MOZKU. VĚDECKÉ STUDIE: HLINÍK VE VAKCÍNÁCH POŠKOZUJE MOZEK DĚTÍ I DOSPĚLÝCH

Kritikům očkování dlouho chyběl argument, jak prokázat poškození očkováním. Chyběla sjednocující teorie, která by poskytla konzistentní a logické vysvětlení všech symptomů postvakcinačního poškození. Tato teorie ale již existuje. Je ověřitelná na různých úrovních, od biochemických a imunologických studií na úrovni buněk, studiemi na zvířatech i epidemiologickými studiemi na lidech.

Číst dál...

 

HELENA MÁSLOVÁ: O PORODECH A LÉCÍCH S PSYCHOGYNEKOLOŽKOU

Na rozvod si zakládáme už v porodnici, popisuje rigidní systém českého zdravotnictví gynekoložka a zakladatelka Centra psychosomatické péče Helena Máslová. „Lékaři už nevěří sami sobě, natož přirozeným instinktům rodiček." V jednom jsou ale podle ní Češi kabrňáci - lobbismu farmaceutických firem podléhají s bravurou ovcí. 

Číst dál...

 

CO JE CANISTERAPIE A JAK POMÁHÁ

Slovo canisterapie se objevuje v současné době stále častěji a ve volném překladu znamená terapii s pomocí psa.

Číst dál...

 

LÉČEBNÝ KÓD - REVOLUČNÍ METODA, KTERÁ NEMÁ V DĚJINÁCH OBDOBY - VYLÉČENÍ VŠECH NEMOCÍ NA BUNĚČNÉ ÚROVNI

Tento systém léčení je založen na poznání, že existuje pouze jeden zdroj nemocí - a tím je fyziologický stres. Fyziologický stres nastává, když náš nervový systém není v rovnováze. Léčebné kódy odstraňují z organizmu fyziologický stres způsobem, který nemá v dějinách lékařství obdoby. Terapii tzv. léčebného kódu objevili a rozpracovali dva lékaři - Dr. Alexander Loyd a Dr. Ben Johnson.

Číst dál...

 

ZABIJÁK RAKOVINY

Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Je to, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji.

Číst dál...

 

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY VAKCÍNY PROTI RAKOVINĚ DĚLOŽNÍHO ČÍPKU JSOU VÁŽNÉ

Když se začalo očkovat proti rakovině děložníku čípu, měla jsem divný pocit a říkala jsem si, že bych ho svojí dceři nedoporučila. S čím dál větším postupem času se v tom utvrzuji a jsem ráda, že je někdo jako prof. Anna Strunecká, která je schopná informovat o této vakcíně otevřeně. Díky paní profesorko! 

Iva Hédlová

Číst dál...

 

VYVRÁTILI JSME 5 NEJČASTĚJŠÍCH MÝTŮ O KONOPÍ

Kolem konopí a produktů z něj vyráběných panuje řada mýtů a polopravd. Je možné, abychom při používání konopné kosmetiky měli pozitivní test na přítomnost THC v organismu, a přišli tak třeba o řidičský průkaz? Můžeme být na konopný olej alergičtí? Na tyto a další otázky jsme se zeptali Ing. Tomáše Hradila ze společnosti Pharma Future, která se mimo jiné zabývá vývojem a výrobou kosmetiky z konopí.

 

Číst dál...

 

NETRADIČNÍ MASÁŽE PRO VITALITU DUŠE I TĚLA

Žijeme ve velmi uspěchané době plné stresů a nejistoty ve všech směrech. Málokdo si však uvědomuje, že všechny zdravotní problémy vychází hlavně z psychiky - jestliže se člověk dobře cítí, potom všechno funguje tak, jak má. Dnes vám představíme tři masážní techniky, které pomáhají nastolit rovnováhu mezi energií organismu a energiemi, jež nacházíme všude kolem nás.

Číst dál...

 

LIDÉ NYNÍ UDĚLAJÍ SPOLEČNĚ KVANTOVÝ SKOK, NEBO PROJEKT LIDSTVO MŮŽE V TROSKÁCH SKONČIT

Konec světa všichni očekávali v prosinci 2012. Marně. Ten skutečný může však nastat jen o pár měsíců, maximálně let později. Lidstvo se ve své novodobé historii ocitá zřejmě nejblíž svému vyhynutí. Důvod je prostý, z rukou vymknutá energie technologie štěpení jádra.

Číst dál...

 

Vyplázněte na sebe jazyk!

Ne, to není nadávka ani posměšek, vypláznutí jazyka bylo kdysi v Tibetu pozdravem, potvrzením dobrých úmyslů, stejně jako si my dnes přejeme dobrý den. Co má kdo na jazyku je totiž v přímém vztahu k jeho zdraví, je to něco jako zdravotní karta.

Číst dál...

 

Alternativní medicína - známá, či neznámá?

 Co je to alternativní medicína? Proč vyvolává na tváři některých kolegů posměšný úšklebek, na tváři jiných hrůzu, jinde despekt, málokdy však respekt, pochopení a úctu? Proč je tak snadno zneužitelná?

Číst dál...

 

NÁSTUP PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

Většina lékařů západní medicíny donedávna odmítala úkony alternativní medicíny jako snůšku šarlatánských léčebných postupů, jejichž výsledek byl buď nulový nebo se dal vysvětlit jedině placebo efektem. Tento postoj se ovšem v poslední době výrazně změnil. Rostoucí počet pacientů i lékařů začíná využívat kombinace alternativních a tradičních terapií.

 

Číst dál...

 

DOTYKY ANO NEBO NE?

Reiki je práce s energií, nikoliv s hmotou. Jde tedy o techniku, kdy není vůbec nutné se těla dotýkat. Některé systémy vyučují pokládání rukou přímo na tělo, což ovšem znemožňuje žákovi cítit stav energie v těle klienta a určit diagnózu.

 

Číst dál...

 

CO REIKI UMÍ

Reiki1. Reikista neužívá svou vlastní energii, ale energii čistou, přiváděnou z vesmíru. Díky tomu se terapeut necítí vyčerpaný ani po několika sezeních nebo zasvěceních za den. To je jedna z největších výhod této metody. Zasvěcení do Usuiho systému lze doporučit lidovým léčitelům i všem, kteří pracují s energiemi, jako ochranný prostředek proti vyčerpání, kterému jsou vystaveni, protože používají energii svou vlastní.

Číst dál...

 

ZAKLADATEL REIKI - USUI

Zakladatel REIKI - Dr. USUIV minulém století byl systém REIKI znovuobjeven křesťanským knězem dr. Mikao Usuim v Japonsku. Dr. Usui vedl malou křesťanskou univerzitu Došiša v Kjótu. Kromě toho příležitostně kázal. V polovině minulého století měl Mikao Usui na univerzitě v Kjótu kázání. Tam se ho studenti před bohoslužbou zeptali, zda věří všemu, co stojí v bibli.

Číst dál...

 

CHŘIPKA - LÉČBA POMOCÍ REIKI

Všeobecně: při častějším onemocnění chřipkou s krátkým časovým odstupem se může jednat o oslabení imunitního systému. Pravá virová influenza je nebezpečná nakažlivá choroba, kterou musí nutně léčit lékař.

Číst dál...

 

REIKI a strava

Strava je důležitou součástí , která ovlivňuje ozdravné procesy v našem těle. Záleží na tom, co sníme a vypijeme. Podle toho pro nás bude lehčí nebo těžší přijmout pozitivní stimuly v podobě reiki. Chce-li člověk aktivně přispět k vlastnímu ozdravění, měl by určitě upravit svůj jídelníček.

Číst dál...

 

PRŮBĚH REIKI OŠETŘENÍ

Nikdo se nemusí ničeho bát. Ošetření reiki je bezpečné a nevyžaduje žádnou přípravu ani speciální pomůcky. Některé publikace uvádějí, že je třeba odložit náramky, řetízky, hodinky a další ozdoby kolem rukou a krku, aby mohla energie lépe proudit celým tělem. Mé dosavadní zkušenosti zatím nepotvrdily, že by přenos energie nefungoval.

Číst dál...

 

Přístroj OBERON - NLS analysis systém

OberonPřeklad článku V. Nesterova, ředitele Institute of Practical Psychophysics. Ruský Institut of Practical Psychophysics vyvinul analogicky volný vyšetřovací přístroj OBERON, který je schopen zjistit stavy biologického objektu a změny vlnových charakteristik různých tělních tkání, jednotlivých buněk, chromozomů, dokonce i separátních enzymů a hormonů.

Číst dál...

 

OBERON - nový přístroj z vesmírného výzkumu

Byl vyvinut k tomu, aby zachytil změny v histologických nebo cytologických strukturách organismu. Přístroj přenáší data telemetricky do počítače ( žádné přímé propojení s tělem ) k ne-lineární analýze orgánů. Je využíván pro umožnění jasného vyhodnocení stavu těla. Metoda probíhá na bázi RIFE frekvencí. Jedinečné ucelení XCI - SCIO systému pro detailní kontrolu orgánů před léčbou.
  

Číst dál...

 

10 Feng Shui tipů pro pevné zdraví

Feng ShuiZdraví je zajisté pramenem naší spokojenosti. Umění Feng Shui upozorňuje na některé faktory zhoršující zdravotní stav na energetické úrovni. Pomalé, ale stálé působení stagnující či nepříznivé energie se pozvolna projevuje také na našem zdravotním stavu. Přitom velmi jednoduchými postupy můžeme aktivně rozproudit energii našeho domu či bytu a tím potažmo povzbudit ozdravující síly našeho organismu.

Číst dál...

 

FENG - ŠUEJ

Feng šuejFeng šuej: cesta ke štěstí a blahobytu
Sedněte si na židli zády ke dveřím nebo čelem ke zdi bez okna a skoro určitě budete mít trošičku nepříjemný pocit. Je to tím, ze Vaše prostředí není docela v pořádku a pociťujete to na sobě jako špatný vliv, i když jenom velmi slabý. Dlouhodobý pobyt v takovém prostředí ale může mít psychologické následky, které mohou způsobit potíže v různých oblastech života. 

Číst dál...

 

Další články...

  1. FENG-SHUI - OBÝVACÍ POKOJ
Reklama