Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

Aloe vera

ALOE VERA A ODCHYLKY REAKTIVITY ORGANISMU

Aloe vera je biologicky aktivní směs více než 200 látek, mimo jiné obsahuje celou řadu látek, které jsou účinné proti histaminu a proti bradykininu. Právě tyto látky jsou zodpovědné za část projevů alergie. Jak tedy používat aloe vera u alergiků?

 
 

ALOE VERA - „lék“, na který jsme dlouho čekali

Aloe veraLéčivé produkty z Aloe jsou známé už po staletí, ale až nyní dokážeme plně docenit její skutečný význam při boji s moderními, tzv. civilizačními potížemi, které jsou obtížně léčitelné.

 
 

ALOE VERA A JEJÍ POZITIVNÍ VLIV NA ZDRAVÍ LIDÍ A ZVÍŘAT

aloeNenechejme tuto zázračnou rostlinu ladem ! Aloe Vera Barbadensis je rostlina, která se pěstuje v pouštních oblastech údolí Rio Grande v jižním Texasu, v Dominikánské republice a dalších částech karibské oblasti. Jsou to oblasti, kam nikdy nezasáhla žádná civilizace a pole na její pěstování se rovnají rozloze Slovenské republiky.

 
 

ALOE VERA A PROBLÉMY S TRÁVENÍM

Problémy s trávením má dnes prakticky každý člověk. Kde bychom měli hledat příčinu? Bude potřeba se vrátit do vzdálené historie, kdy měl člověk k dispozici převážně rostlinnou stravu, samozřejmě syrovou. Maso jedl jen občas, a to zpravidla libové, málo tučné. Člověk se tehdy musel hodně pohybovat, aby ulovil nějakou potravu a také aby se nestal potravou jiného živočicha.

 
 

ZVÍŘATA A ALOE VERA

Zvířata a Aloe VeraTak, jak blahodárně aloe vera působí na zdraví člověka, působí na všechny živé tvory. Domácí mazlíčky a hospodářská zvířata nevyjímaje.

 
 

13 způsobů, jak Vám může aloe vera pomoci

Herbalisté a lidoví léčitelé znají tuto rostlinu po staletí jako „léčivou rostlinu“ nebo jako „lékaře v květináči“. Aloe vera, podobná kaktusu se zelenými dýkovitými listy plnými čirého viskózního gelu, byla do Severní Ameriky přivezena v 16. století z Afriky. Ale již dlouho předtím byla aloe vera, jejíž jméno znamená „zářivá hořká látka“, široce považována za vůdčí hojivou rostlinu.