Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

BACHOVY KVĚTY

 

 

Jedná se o systém, který je známý jako Bachova květinová terapie, pracuje s elixíry vyrobenými z květů a krystalů. Denním používáním může člověk sladit různé konflikty, jako je strach, stres, úzkost, deprese apod.
 

 

Tato technika byla objevena Edwardem Bachem ( 1886-1936 ), slavným anglickým  lékařem, bakteriologem a homeopatem.

Bach prohlásil, že „ nemoc „ je výsledkem emocionálních konfliktů a disharmonií myšlenkových struktur. Když se člověk snaží léčit tyto konflikty a harmonizuje své struktury myšlení, má nemoc tendenci se postupně vytrácet.

Lékařovým zájmem bylo vždy vytvořit produkty přírodní medicíny. Celé roky studoval a bádal v oblasti homeopatie, práce s rostlinami až jednoho dne začal pít rosu z okvětních lístků různých květin. Překvapivě zjistil, že tímto způsobem by se daly léčit různé emoce.
 
Podařilo se mu udělat esence z 38 různých květin tak, že květy ponořil do sklenice s čistou vodou a nechal je na slunci několik hodin louhovat. Tímto způsobem přešly všechny vlastnosti a léčebné účinky květů do vody formou vibračních schopností, poté je spojil s alkoholem nebo brandy kvůli konzervaci.
 
Rozdělil elixíry pro lidi do skupin podle emocionálních obtíží:
 
- Pro ty, kteří cítí strach
- Pro ty, kteří trpí nejistotou
- Pro ty, kteří mají nedostatečný zájem o současnou situaci
- Pro ty, kteří trpí samotou
- Pro ty, kteří jsou příliš citliví na okolní vlivy a myšlenky
- Pro ty, kteří trpí melancholií a zoufalstvím
- Pro ty, kteří se starají přehnaně o druhé a zapomínají na sebe

Terapeut zjistí emocionální a mentální potíže člověka a připraví mu léčebné esence, ne více, než 6 najednou a to tak, že jsou přesně na míru pro daného pacienta.
Přeložila  Iva Hédlová podle www.terapiadelanuevaera.com
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

 
loading...