Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

Býk ve třech dekanech

 

 

Ti, kdo se narodili v 1. dekanu (21. 4. - 1. 5.), bývají rozenými estéty. Milují všechno, co je krásné, potrpí si na harmonii barev, lad a pořádek. Jejich vnitřní život bývá velmi bohatý, touží po všech příjemnostech života, nic si nedokáží odepřít.

 

Touží především po pohodlném životě a přepychu.
Bývají rozenými diplomaty, galantní, jemnocitní, v jednání rozhodni a příliš nedůvěřiví. Patří spíše do kategorie lidí tichých a uzavřených. Pokud jsou ženatí či vdané, snaží se stmelovat rodinné vztahy.

Ti, kdo se narodili ve 2. dekanu (2. - 11. 5.), jsou na rozdíl od svých starších bratrů a sester povahy proměnlivé. Bývají romantičtí, rádi se toulají a mají sklon ironizovat a kritizovat okolí. Mívají umělecké schopnosti, zvláště v oblasti hudby, herectví a literatury. Někdy však podléhají nadměrnému egoismu a komerčním vztahům ke svým bližním. Rádi poučují, jsou svéhlaví a mívají sklon k pedanterii. Na svůj zevnějšek úzkostlivě dbají a jsou ve všem velmi důkladní, až perfekcionisté.

Ti, kdo se narodili ve 3. dekanu (12. - 21. 5.), jsou snaživí, spořiví, pracovití a mají slušný organizační talent. Ve své činnosti se řídí rozumem, nikoli citem. Jsou až přehnaně ambiciózní, bývají i bezdůvodně žárliví. Při získávání majetku i v každodenním životě mívají potíže. Jsou výjimečně poctiví a životního úspěchu dosahují především tvrdou a každodenní prací. Je s nimi nelehké počínání - předělat se nedají, zbývá vám jen držet pusu a krok. Oni si to opravdově zaslouží! Pokud je k vám Býk tvrdý, nezapomeňte, že je tvrdý i sám k sobě. Náročnost a požadavky vyměřuje stejným metrem.

 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)