Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

10 Feng Shui tipů pro osamělé

 

 

Umění Feng Shui na nás pomáhá ve všech oblastech našeho života - a tak nezapomíná ani na tak důležitou součást naší spokojenosti jako je vybudování pevného a láskyplného partnerství. Pokud právě hledáte partnera či plánujete nový vztah, můžete vyzkoušet několik podpůrných triků. Třeba už na Vánoce nebudete sami, ale budete si užívat dny plné spokojeného a radostného sbliž ování. 

 

 

 1

Dejte vale starému - rozlučte se s fotkami, dopisy a předměty připomínající Váš předešlý vztah. Nechte vstoupit novou energii a vyhoďte staré upomínky - deníčky, kadeře, srdíčka, památníčky, svatební šaty.

2

Udělejte místo - chcete partnera a přitom nemáte doma místečko, kde by si dal své věci? Vyčleňte aspoň malou poličku, trošku místa v koupelně / na kartáček a holení/, jeden věšák /na bundu či svetr/. I v male garsonce je potřeba tohle zařídit. A žádné výmluvy, že to nejde....rozmyslete si co skutečně chcete - chcete partnera a on u Vás nemá ani kde přespat nebo si dat několik drobnosti ?

 

 

 3

Pořiďte si věci v páru -  doplňky v páru symbolizují partnerství - mohou to být 2 stejné vázy  vedle sebe /třeba s oranžovou nebo růžovou kytkou/, 2 stejné lampy, 2 stejné misky na stolku, 2 kávové šálky...cokoliv. Umístěte je vedle sebe, ale bylo zřejmé, že jde o pár.

4

Ujasněte si své představy -  zkuste si napsat jakého partnera si představuje - jak by měl vypadat, jaké by měl mít vlastnosti, jaké například zájmy. Co chcete dělat společně a co každý zvlášť. Pamatujte, že chcete rovnocenného partnera a ne otroka Vašich přání. A až Vám partner do života přijde a vy třeba nebudete s něčím spokojena, zkuste si znovu přečíst, jakého jste si jej přála.

 

 

5

Umístěte talismany - tradičními talismany Feng Shui jsou například mandarínské kachničky / sošky nebo obrázek/. Tyto kachničky žijí celý život harmonicky s jedním partnerem. Také červené svíce Láska a zasnoubení a Oddání se jsou velmi vhodné. Do ložnice se umísťuje pár křišťálových srdíček /můžeme je zavěsit či položit na noční stolky/.

6

Pořiďte si něco červeného nebo oranžového do bytu -  například povlečení, kytky, polštáře, deku, přehoz.......vynikající kytkou pro podporu partnerství  je kroton, oleandr, primulky....můžete koupit 2 kusy a dát je blízko sebe do červených či oranžových květináčů.

 

 

7

Nalaďte se pozitivně - pokud hledáte partnera, buďte veselí, myslete na šťastné chvíle a netrapte se nad skončenými vztahy. Oblečte si barevné oblečení a pouštějte si příjemnou hudbu. V žádném případě se nedrásejte nad srdcebolnými zamilovanými filmy, knihami či písněmi. Věnujte se svým koníčkům - nebo si najděte  nějaký úplně nový - dejte se třeba na tanec nebo učení jazyků - tam lze přece najít skvělého partnera !

8

Posilte své sebevědomí - ujasněte si své přednosti. A to co se Vám nelíbí zkuste pomalu změnit - co nový účes, nový styl líčení či oblékání ? Prostě chceme-li něco nového, je potřeba něco aspoň malého změnit.  S tím souvisí i předchozí bod. Uvidíte, že to jde - jen se trošku odvážit.

 

 

9

Zasaďte strom - v oblasti partnerství na Vaší zahradě zasaďte nový zdravý strom. Jde o zadní pravý roh Vaší zahrady. Ideální je kvetoucí strom či keř - barva jakákoliv / i když růžová je nejlepší - co takhle rododendron?/ Pokud máte jen terasu, umístěte malý stromek v květináči zde.

 10

Pracujte na sobě - na kvalitním vztahu je potřeba pracovat. A na kom by jsme měli začít ? Právě na sobě ! Nabízíme Vám možnost zúčastnit se našich přednášek a seminářů - zde

 

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 3.50 (2 hlasů)

 
loading...