Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Ezoterika

ZNÁTE SVOJI OSOBNÍ ROČNÍ VIBRACI? VÍTE, V JAKÉM KARMICKÉM ROCE SE NACHÁZÍTE ?

Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku roku 2015. ( tento rok budeme počítat s datem narození roku 2016 ! ) Jaký ale rok právě žijete z numerologického hlediska?

 
 

VĚDOMÉ SNĚNÍ

Dokud spíme, nenapadne nás, abychom se na dění podívali kriticky. A dokonce i když se probudíme, podivujeme se nad tím, jak skutečný se nám sen zdál. Ve snu se totiž virtuální realita modeluje neobyčejně přirozeně.

 
 

JAK ČISTIT ENERGIE, KTERÉ TVOŘÍ NAŠI AURU

Nevyčištěné negativní energie způsobují bloky na našich jemných tělech a blokují tak hladký průtok energií aurou, a jsou-li příliš těžké a trvají-li příliš dlouho, přenesou se do aury fyzického těla a posléze na tělo fyzické jako nemoc.

 
 

CO JE MER-KA-BA ?

Rozhovor s Kanaďankou Rachel Pelletier šířící Melchizedekovo učení Mer-Ka-Ba. Merkaba je technika, která velmi urychlí aktivaci našeho světelného těla. Světelné tělo kolem nás ve tvaru hvězdného čtyřstěnu sestává ze dvou čtyřstěnů do sebe vetknutých - vrchního slunečního a spodního zemského.

 
 

ANDĚLSKÁ NUMEROLOGIE - CO ŘÍKAJÍ ČÍSLA ?

Úkolem andělské numerologie je vysvětlit, proč se nám v životě pravidelně objevují stejné kombinace číslic a čísel. Na rozdíl od jiných numerologických postupů nebudete muset nic počítat. Jestliže stále narážíte na ty samé číslice nebo čísla, nemůžete takovou shodu ignorovat.

 
 

ANDĚLÉ

Anděl je ryzí duch stvořen Bohem. Teologie Starého Zákona zahrnuje víru v anděly - název se vztahuje k určitým spirituálním bytostem, nebo andělských rezidencí, v rukou Božích jako vyslanci jeho vůle.

 
 

ALFA STAV, KOUZELNÝ NÁSTROJ KE SPLNĚNÍ VAŠICH PŘÁNÍ

Každý člověk je schopen dokázat i nemožné. Vizualizace přání a zákon přitažení fungují bez výjimky a jsou VŽDY účinné u každého, kdo umí naladit vlastní mysl na určitou vlnu a dostat se do alfa stavu.

 
 

110 RAD, NA CO SI DÁVAT POZOR PŘI HUBNUTÍ A DRŽENÍ MÉHO JÍDELNÍČKU

Stanovte si, proč chcete zhubnout a najděte si emocionální propojení s daným cílem. Vytvořit si plán – buď to zvládnu sám nebo si nechám pomoci třeba výživovým specialistou ( jde o to, jak moc mám silnou vůli). 

 
 

BOHYNĚ SVĚTLA

Bohyně světlaJsou jedním z dávnověkých prvků duchovnosti a náboženství ve vývoji lidstva a představují ženský aspekt našeho Stvořitele - jsou to "archetypální vyjádření" - SVATÉ - NEBESKÉ MATKY - ( ženského aspektu STVOŘITELE ) - tak jak byly uctívány v různých historických údobích Země v jejich různých kulturách.

 
 

PŘÍRODNÍ SILOVÁ MÍSTA 1.

Silová místaPatří k nim všechna místa, která představují zvláštní body soustředění jemnohmotných proudů zemské energie. Stejně jako člověk má i Země nervové dráhy, meridiány, jaké jsou popsány v tradičním čínském lékařství, čakry a akupunkturní body. Má smyslové orgány, jako například stromy, které rostou na jejím těle, a vědomí, které se ovšem velice liší od lidského vědomí.

 
 

PSYCHICKÁ PŘÍČINA NEMOCÍ: KAŽDÁ EMOCE JE PROPOJENA NA KONKRÉTNÍ ORGÁNY

Emoce, které jsou pozitivní a bez předsudků, tělem volně plynou a harmonizují ho. Na druhou stranu, negativní emoce, které jsou často vyvolávány strachem, jsou schopny rozdrtit mentální energii a zablokovat její tok.

 
 

ZLATÝ KOHOUT. ČÍNSKÉ CVIČENÍ VÁS ZBAVÍ CHLADNÝCH KONČETIN A OBNOVÍ TĚLESNOU ROVNOVÁHU

zlatý kohoutOdborníci z tradiční čínské medicíny přicházejí s velmi zajímavým tvrzením. Věříte tomu, že nemoci, které nás v životě provázejí, stejně jako zdraví, mohou spočívat v nesouladu/souladu mezi prvky Jin a Jang?

 
 

JAK JSEM SE STALA EGOISTKOU A ZAČALA ŽÍT

EgoistkaŽít pro sebe je věta, která mnohého poleká. Takový na sebe zaměřený život, jak každý ví, vede k sobectví, zkaženosti a úpadku mravů. Nakonec se člověk ocitne na šikmé ploše… Jednoho dne však jsem si musela přiznat, že můj život mi vlastně tak docela nepatří.

 
 

JEMNOHMOTNÁ TĚLA

Člověk se skládá z fyzického těla a šesti jemnohmotných těl, která většina lidí nevnímá, protože nejsou dostupná našim smyslovým orgánům. Nenacházejí se na povrchu fyzického těla, ale okolo něj a v něm.

 
 

ČTYŘI DOHODY - TOLTÉCKÉ MOUDROSTI

Toltécké moudrostiNehřešte slovem
Hledejte pravdu - oprostěte se od obhajování vlastní pravdy - vytvořte si krásný sen - přestaňte odsuzovat a obviňovat sami sebe - mluvte poctivě - nechte promlouvat lásku - staňte se bílým mágem - projevte svoje pravé úmysly - radujte se z nebe na zemi - uvědomte si moc svého slova - pěstujte v sobě víru - nahraďte strach láskou.

 
 

PROČ VĚTŠINA NEVĚŘÍ NA REINKARNACI A MÁ PRAVDU

Většina lidí na světě nemá duši. Má pouze spojení s duchem, který je ukotven v nekonečném Stvořiteli. Aby tato většina měla duši, musí ji za pomoci ducha stvořit. 

 
 

ZDRAVOTNÍ ASPEKTY KONZUMACE SÓJI

Sója bývá některými falešnými proroky v oblasti zdravé výživy často démonizována jako málem prapůvod všech zdravotních obtíží. Údajná škodlivost sóji dokonce bývá používána jako argument proti veganství.

 
 

FYZICKÉ TĚLO A NOVÁ REALITA

Křišťálové těloNetlačte na tento proces,ale naslouchejte svému tělu a tomu co potřebuje.Pokud nejste připraveni na Posun,můžete stále potřebovat více tradičních metod výživy,dokud není vaše tělo plně připraveno. I po posunu budete muset monitorovat vaše živiny a energetickou úroveň, abyste se ujistili,že vaše tělo zvládá své nové vzorce energií a vyzařování.

 
 

VESMÍRNÝ VZKAZ - OČISTA MINULÝCH ČASŮ

V multidimenzionálních sférách dochází v poslední dny k očistě na hlubokých úrovních zděděných časoprostorů. Abyste dosáhli nejvyššího stupně božského mistrovství v tomto životě, musíte se očistit na úrovni hlubokých buněčných struktur - a vašem DNA - od všech starých vzorců které by vás držely přikované k vnějším šablonám strachu a nízkých energií.

 
 

ENERGETICKÁ OCHRANA ČLOVĚKA

Jak se chránit před energetickými útoky jiných lidí? Nejdůležitější je uvědomit si, že nikdo nikdy nemá sílu na nás negativně působit, jestliže si udržujeme silnou auru a nepřipustíme, aby nad námi někdo získal moc. 

 
 
nacita se...