Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

Rodina

NEDĚJTE SI Z DĚTÍ OTROKY

Zdá se, že již dávno jsou pryč ty doby, kdy děti musely již v útlém věku zachraňovat rodinnou kasu a odevzdávat svoji práci bohatým pánům, aby jejich rodinní příslušníci neumřeli hlady a neumrzli k smrti. 

 
 

Mezinárodní den dětí

dětiMezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června. U příležitosti dne dětí jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Svátek se slaví v mnoha zemích světa.

 
 

JAK VIDÍ 17-TI LETÍ MANŽELSTVÍ

 

ManželstvíDříve bylo manželství samozřejmostí. Málokdo zůstával sám. Například ve starém Řecku bylo manželství závazkem státu. Milenecký pár tak dával slib založení rodiny a zplození potomka. Nebylo výjimkou, že páry bývali vybrány a zasnoubeny již v dětství. Většinou se tak stávalo pod vidinou dobrého postavení či majetku.

 
 

BÁJEČNÁ ŽENA, BÁJEČNÝ MUŽ

žena a mužMůj muž mě chválí. Často a zjevně rád. Svého muže chválím. Často a ráda. Má to velmi pozitivní dopad na naši psychiku. A přesto mě nedávno dostal. Probírali jsme něco důležitého, co ovlivňovalo jak naši práci, tak soukromý život. Mluvili jsme docela dlouho a došli k uspokojivému závěru.

 
 
loading...