Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Zvířata

NIKDY NESPĚTE SE PSEM ANI KOČKOU: ČÍHAJÍ NA VÁS PARAZITI

Pokud máte doma psa nebo kočku, tak s vámi pravděpodobně sdílí i váš obývací pokoj, dotýká se nábytku a jiných věcí, ale možná s vámi dokonce spí v ložnici. Měli byste se spaní se zvířetem vyhnout. Za chvíli si povíme, proč, je to tak nebezpečné.

 
 

VÝCHOVA POZOROVÁNÍM ZVÍŘAT

pesV dnešní době je výchova dětí hodně náročná. Na jejich výchovu má vliv nejen rodina, ale i škola, televize, kamarádi, sousedé, známí, zájmové a sport, kroužky apod. Mohlo by se zdát, že úsilí rodičů má na výchovu dětí pouze nepatrný vliv. Opak je však pravdou.

 
 

LIDÉ A ZVÍŘATA

Věštění a zvířata

Zabývám se věštěním a alternativními způsoby diagnostiky lidí, zvířat, rostlin, ale i staveb, pozemků, atd. Ověřil jsem si v praxi, že někdy je možné alternativních způsobů využít jako jediné možnosti jak pomoci živým organismům, které sami nesdělí, co jim chybí. V knize Jak se dožít 140 let jsem popsal svojí teorii o vzniku nemoci a jsem přesvědčen, že podobný proces probíhá u každého živého organismu.

 
 

TAJEMNÉ SCHOPNOSTI ZVÍŘAT

Zvířata jsou ideálními indikátory většiny nadpřirozených jevů, výborně vyhledávají zóny a věští katastrofy. Prababičky si přikládaly na nemocné místo s oblibou kočku, která má údajně největší schopnost léčit, také do králíkáren přidávaly morčata jako prevenci proti řadě králičích nemocí a s oblibou si kožní problémy, hnisavé ranky a neohebné prsty nechaly olizovat psy.

 
 
 
Reklama
Obsah tohoto reklamního panelu nesouvisí přímo s publikovaným článkem.
 
nacita se...