Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Zvířata

VÝCHOVA POZOROVÁNÍM ZVÍŘAT

pesV dnešní době je výchova dětí hodně náročná. Na jejich výchovu má vliv nejen rodina, ale i škola, televize, kamarádi, sousedé, známí, zájmové a sport, kroužky apod. Mohlo by se zdát, že úsilí rodičů má na výchovu dětí pouze nepatrný vliv. Opak je však pravdou.

 
 

LIDÉ A ZVÍŘATA

Věštění a zvířata

Zabývám se věštěním a alternativními způsoby diagnostiky lidí, zvířat, rostlin, ale i staveb, pozemků, atd. Ověřil jsem si v praxi, že někdy je možné alternativních způsobů využít jako jediné možnosti jak pomoci živým organismům, které sami nesdělí, co jim chybí. V knize Jak se dožít 140 let jsem popsal svojí teorii o vzniku nemoci a jsem přesvědčen, že podobný proces probíhá u každého živého organismu.

 
 

TAJEMNÉ SCHOPNOSTI ZVÍŘAT

Zvířata jsou ideálními indikátory většiny nadpřirozených jevů, výborně vyhledávají zóny a věští katastrofy. Prababičky si přikládaly na nemocné místo s oblibou kočku, která má údajně největší schopnost léčit, také do králíkáren přidávaly morčata jako prevenci proti řadě králičích nemocí a s oblibou si kožní problémy, hnisavé ranky a neohebné prsty nechaly olizovat psy.

 
 
 
Reklama
Obsah tohoto reklamního panelu nesouvisí přímo s publikovaným článkem.
 
nacita se...